Mesto PREŠOV

Saturday - 13. August 2022
POZOR !!! STARÝ WEB MESTA PREŠOV !!! prejdite na www.presov.sk
 

Z činnosti mestskej polície (28. týždeň)

     Vzhľadom k tomu, že sa začalo dovolenkové obdobie, sa mestskí policajti v tomto týždni zamerali hlavne na preventívne činnosti. Samozrejme, že aj pri preventívnom pôsobení dohliadali na dodržiavanie všeobecne záväzných platných predpisov a v prípade zistenia ich porušenia tieto riešili zákonnou formou.

      Dňa 12.7.2011 mestskí policajti poskytovali súčinnosť kolegom z Hasičského a záchranného zboru v Prešove, ktorí vyslobodzovali chlapca zavaleného pri výkopových prácach. Našťastie táto udalosť dopadla pre tohto chlapca dobre.

     Dňa 13.7.2011 službukonajúci mestskí policajti zachraňovali malé dvojčatá, ktoré sa prechádzali po parapetnej doske okna bytu na II. poschodí. Pre zmenu boli požiadaní o súčinnosť kolegovia hasiči. Našťastie pri malých dvojčatách stál ich strážny anjel veľmi blízko a nedošlo k tragédii. Tento prípad bol odstúpený na príslušné oddelenie policajného zboru k ďalšiemu riešeniu.

     Leto je v plnom prúde a aj dovolenky. Vyzývame občanov, aby pri odchode na dovolenky dodržiavali preventívne opatrenia, ktoré sú všeobecne známe. Predídu tým nepríjemným prekvapeniam pri návrate – vykradnutý byt, dom, popr. auto. Zároveň upozorňujeme na toleranciu voči sebe. Je horúco a teplé počasie zvyšuje nervozitu. Snažme sa spríjemniť si toto teplé počasie inými aktivitami, nielen nevraživosťou a zvýšenou nervozitou.

 


Zverejnil: Slavomír Pavelka 19.7.2011 10:30
Aktualizoval: Admin 19.1.2012 14:56 tlačiťVerzia pre tlač
 
 

(C) Vádium s.r.o a mesto Prešov 2009 | spracované v redakčnom systéme TESMUR.CMS
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.