Mesto PREŠOV

Wednesday - 06. July 2022
POZOR !!! STARÝ WEB MESTA PREŠOV !!! prejdite na www.presov.sk
 

Dve akcie, dve podnikateľské možnosti

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu je príspevkovou organizáciou Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky financovanou zo zdrojov štátneho rozpočtu. V mesiaci marec pripravuje dve podnikateľské podujatia, ktoré otvárajú nové možnosti.

Slovensko-turecké ekonomické fórum

Vážení podnikatelia,

máte záujem obchodovať na trhoch s vysokým potenciálom? Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na Slovensko-turecké ekonomické fórum spojené s podnikateľskou misiou a B2B rokovaniami slovenských a tureckých firiem, ktoré sa uskutoční v rámci 3. zasadnutia Slovensko – tureckej zmiešanej hospodárskej komisie v dňoch 9. - 10. 3. 2015 v Bratislave.

V rámci ekonomického fóra bude prezentácia investičných a obchodných príležitostí pre tureckých investorov a podnikateľov na Slovensku a potom pre slovenských investorov a podnikateľov možnosti investovania a podnikania v Turecku. 

Sektorové zameranie firiem: • automobilový priemysel, • strojárstvo, • ITC, • energetika, • chémia, petrochémia, • dopravná infraštruktúra (cesty, železnice, diaľnice, mosty, tunely), • elektronika a elektrotechnika.

Termín: 9. - 10. 3. 2015
Termín prihlásenia: najneskôr do 6. marca 2015
Organizátor: SARIO, MH SR
Cena: bezplatne
Kontaktná osoba: Zuzana Vašeková, M: 0910 828 342, E: vasekova@sario.sk
Rokovací jazyk: angličtina

Registrácia: http://www.sario.sk/sk/registracia-3-zasadnutie-slovensko-tureckej-zmiesanej-hospodarskej-komisie

Podnikateľské misia do Kazachstanu

Vážení podnikatelia, 

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na podnikateľskú misiu do Kazachstanu v dňoch 15. - 18. 3. 2015. Kazachstan dnes prechádza modernizáciou národnej ekonomiky a mnohými inováciami. Má veľký záujem o rozvoj obchodnej a investičnej spolupráce so Slovenskou republikou, obzvlášť vo vytváraní joint ventures v oblasti energetiky, strojárstva, dopravnej a komunikačnej infraštruktúry, IT, výstavby, poľnohospodárstva, farmaceutického priemyslu, turizmu.

Počas misie Vám budú predstavené konkrétne projekty prioritne v oblasti energetiky, stavebníctva a strojárstva, ktoré je možné predrokovať ešte pred odletom. Viac informácií nájdete na stránke podujatia.
Agentúra SARIO získala možnosť reprezentovať činnosť Národného centra pre marketing a tvorbu cien Bieloruska (NCMaTC) pre účasť slovenských firiem v tendroch krajín colnej únie, kde patrí Bielorusko, Rusko a Kazachstan a pokrýva trh o rozlohe viac ako 20 miliónov km2.

Termín: 15. - 18. 3. 2015
Termín prihlásenia: najneskôr do 13. februára 2015
Miesto: Almaty, Kazachstan
Organizátor: SARIO
Kontaktná osoba: Pavol Čobirka, cobirka@sario.sk, M: +421 910 828 311
Rokovací jazyk: ruština, angličtina

Registrácia: http://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/podnikatelska-misia-do-kazachstanu


Zverejnil: Veronika Kmetóny Gazdová, PhDr.,PhD. 10.2.2015 08:54
tlačiťVerzia pre tlač
 
 

(C) Vádium s.r.o a mesto Prešov 2009 | spracované v redakčnom systéme TESMUR.CMS
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.