Mesto PREŠOV

Monday - 08. March 2021
POZOR !!! STARÝ WEB MESTA PREŠOV !!! prejdite na www.presov.sk
 

Športové popoludnie v DC Jiráskova

Začiatok leta je vždy super, čakajú nás dovolenky, slnko, voda, chvíle plné pohody. Je to čas kedy všetko môžeme a nič nemusíme. Žiaci a študenti sa už tešia na výsledky desať mesačnej práce , ale hlavne na letné  prázdniny, kedy aspoň na chvíľu zabudnú na školské tašky. Takto to bolo aj na  základnej škole Vážecká na sídlisku Šváby.

    Rozdiel bol iba v tom, že na 22.6.2016 pozvali žiakov seniori z denného centra Jiráskova, kde  v rámci projektu starší mladším a naopak pre nich pripravili pekné športové popoludnie. Súťažilo 15 žiakov v štyroch disciplínach – šípky, hod do basketbalového koša, kop na bránku a hod granátom na diaľku. Pri každej disciplíne bol člen DC ako rozhodca. Všetci súťažiaci boli odmenení sladkosťami. Traja najlepší žiaci a tri najlepšie žiačky získali na viac diplomy a medaile, ktoré im odovzdala odborná pracovníčka  MÚ z odboru  sociálnych služieb p. Ľudka Kurhajcová.

    Okrem toho pre všetkých bolo pripravené aj malé občerstvenie. Spokojnosť bola tak u žiakov ako aj u seniorov. Žiaci sa dokonale vyšantili a seniori aspoň na chvíľu pri dobrej káve pustili starosti z hlavy a tešili sa so žiakmi ako sa patrí.
 

Autorka: Anna Lukáčová

Zverejnil: Jana Zakarovska 7.7.2016 08:01
Aktualizoval: Jana Zakarovska 7.7.2016 08:01 tlačiťVerzia pre tlač
 
 

(C) Vádium s.r.o a mesto Prešov 2009 | spracované v redakčnom systéme TESMUR.CMS
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.