Mesto PREŠOV

Tuesday - 09. March 2021
POZOR !!! STARÝ WEB MESTA PREŠOV !!! prejdite na www.presov.sk
 

Oslavy dňa matiek a dňa otcov v DC Sabinovská

    

    Tohtoročné oslavy dňa matiek a dňa otcov, ktoré sa uskutočnili v Dennom centre na Sabinovskej ulici, sa niesli v tématickom duchu.

     Deň matiek bol venovaný spomienkam na rozprávky a tomu bol prispôsobený program a aj súťaže. O kultúrny program sa postarala spevácka skupina Rozkvet a  vystúpili aj deti, ktoré navštevujú tanečný krúžok pri ZŠ Kúpeľná. Vedúca denného centra si pre zúčastnené mamičky pripravila súťaže, ktoré sa niesli v duchu rozprávok a tak sa medzi členkami našli nové Popolušky,  Snehulienky, či Šípové Ruženky. 
   
     A aby sa nemálilo oteckom, tak na ich sviatok Dňa otcov, ich čakala záhradná retro párty.  Vedúca centa sa zhostila úlohy súdružky bufetárky a tak si seniori s humorom zaspomínali na časy minulé a nechýbali ani súťaže. Okrem hodu šipkami, granátom, či hokeja boli pre nich pripravené aj 2novinky – prechod po lane a jazda na kolobežke.
   
      Seniorov prišli pozdraviť aj PhDr. Mária Humeníková, vedúca odboru sociálnych služieb a Ing. Alexander Ernst, PhD., hlavný kontrolór mesta, ktorí sa tiež zapojili do súťaží.
  
      No a keďže naši seniori majú radi spev a tanec, celou ulicou sa až do večera rozliehal zvuk harmoniky a krásne tóny ľudových pesničiek v podaní našich členov.Autorka: Mgr. Eva Kakaščíková

Zverejnil: Jana Zakarovska 19.7.2016 12:40
Aktualizoval: Jana Zakarovska 19.7.2016 12:47 tlačiťVerzia pre tlač
 
 

(C) Vádium s.r.o a mesto Prešov 2009 | spracované v redakčnom systéme TESMUR.CMS
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.